SONIC FLIP

"Sizi şaşırtabilecek yeni ve sürpriz özelliklere sahip bir işitme cihazı"

Genel Özellikler
Sonic, sizi çok şaşırtacak RITE işitme cihazını sunar. Flip, işitme cihazları hakkındaki tüm beklentilerinizi değiştirecek. Flip, gözle görülür bir şekilde kompakt ama şaşırtıcı derecede hastaların en çok istediği özelliklerle dolu bir cihaz: Basit çalışma, kablosuz bağlanabilme, şık ve mütevazi bir boyut, hepsi de Sonic’in bilinen üstün ses kalitesiyle. Boyutu küçük. Özellikleri büyük ve çalıştırması kolay. Flip’in, işitme cihazları hakkındaki beklentileri nasıl ters çevirdiğini kendiniz görün.

Doğal Ses Yaratmak Basitleşti
Konuşma Değişken İşlemesi, konuşmanın nüanslarını ( her sözcükte meydana gelen yumuşak ve gürültülü sesleri ) korur. Flip, sadece en yüksek olan sesleri değil tüm sesleri işlemek için süper bir bilgisayar gibi hareket eder.

Geniş Frekans Aralığı
Geleneksel işitme cihazlarının aksine Flip 100 modeli 10.000Hz, Flip 80 ve Flip 60 ve 40 modelleri ise 8.000Hz'e kadar geniş bir frekans alanındaki sesleri işleme özelliğine sahiptir.

Darbe Gürültüsünü Baskılama
Elbette Flip konuşmalara odaklanmanıza yardımcı oluyor. Ancak etrafınızda gerçekleşen diğer sesler ne olacak? Darbe Gürültü Baskılama özelliği, kaşık, çatal , bıçakların birbirine çarpma sesi veya anahtarların çıngırdama sesi gibi beklenmedik sesleri bastırır. Konuşmanın anlaşılabilirliğinden ödün vermeksizin daha rahat dinleyebileceksiniz.

Gürültü Yönetimi
Flip, dikkatinizi dağıtabilecek seslere diğer gürültü baskılama sistemlerini entegre etmektedir. Konuşma Önceliği Gürültü Baskılama, konuşmayı etraftaki gürültülerden ayırarak konuşmalarınızın daha rahat ve anlaşılabilir olmasını sağlar. Yumuşak Gürültü Baskılama, bir fanın uğuldaması veya buzdolabının ötmesi gibi düşük seviyeli sesleri baskılar. Rüzgar Gürültüsü Baskılama, rüzgar seslerinin yükseltilmesini engelleyerek dış mekanda daha keyifli zaman geçirilmesini sağlar.

Yönlü Sistemler
Flip teknolojileri ,sadece neyin önemli ses olduğunu değil nerede olduğunu da tanımlar.sabit yönlülük ,restoran masasındaki bir konuşma gibi statik ortamda gelen seslerle ilgilenir.Adaptif yönlülük ise yoğun bir ofis veya market gibi daha dinamik ortamlarda meydana gelen seslerle ilğilenir. Hibrit yönlülük ise ,orta derecede gürültülü yerlerde rüzgar gürültüsüne dayanmak için iki teknolojiyi birleştirir.Birlikte ,istenmeyen sesleri arka planda tutarak sizin çevrenize odaklanabilmenizi sağlarlar.

İki Cihaz Gücünde Performans
Flip 100 , 80 ve 60 modellerinde, bir kulaktaki cihazın diğerine önemli bilgileri iletmesini sağlayan çift kulaklı bir koordinasyon bulunmaktadır.

• Bir cihazda yapılan ses seviyesi değişiklikleri veya program seçimi, eş zamanlı olarak her iki kulakta da otomatik yapılır.
• Flip100 ve Flip80 cihazlarındaki Çevre Sınıflandırma özelliği, işitsel tablonun 360° analizini oluşturmak için her iki cihazdan gelen girdileri kullanır. Bu bilgilere dayanarak cihazlar, ideal konfigürasyonu seçebilmek adına uyum içinde ayarlama yaparlar.
• Flip100 ile bir taraftaki işitme cihazı ile telefonla konuşmaya başladığınızda telefona konsantre olabilmeniz için diğer kulağınızdaki işitme cihazı için kazancı azaltmak veya diğer cihazı sessiz hale getirmek için otomatik olarak konfigüre edilebilir.

Veri Öğrenme
Veri öğrenme özelliği, Flip100 cihazlarının tercih edilen ses ayarlarını zamanla öğrenmesini ve kullanıcının kendi tercihlerine uyması için varsayılan amplifikasyon ayarlarına adapte olmasın sağlar.

Adaptif Feedback İptali
Flip, feedbacke sebep olabilecek saldırgan sinyalleri ortadan kaldırır bu sayede feedback olmadan kolay dinleme deneyimini yaşarsınız.

Yaşamla Bağlantıda Kalın
Dünyanız cep telefonları, sabit telefonlar, televizyon, dijital müzik, PC’ler ve daha fazlasıyla dolu. Flip bunları birbirine bağlıyor. İsteğe bağlı aksesuarlardan seçiminizi yapın.

SoundGate
Bu kablosuz cihaz, Flip’i cep telefonları, müzik çalarlar, PC’ler ve daha fazlaları dahil olmak üzere Bluetooth cihazlara bağlar.

TV Adaptörü
SoundGate aracılığıyla doğrudan işitme cihazlarınız televizyon seslerini iletir. Bu sayede hiçbir şeyi kaçırmazsınız.

Telefon Adaptörü
Sabit hatlı telefonunuza gelen aramaları kabul etmenizi sağlar.

Uzaktan Kumanda
Program ve ses değişikliklerinde ellerinizi kullanmadan işlem yapabilmenizi sağlar br> Flip, işitme ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde dört teknoloji düzeyinde ( Flip 100 , Flip 80 , Flip 60 ve Flip 40 ) mevcuttur. Hangi modelin size doğru olduğunu belirlemek için işitme cihazı uzmanınıza danışınız.