SONIC CHARM

Karşı koyamayacağınız kadar basit, doğal bir yöntemi olan uyumlu bir işitme cihazı. Charm, sizi rahatlatacak derecede sade olup sadece istediğiniz miktarda özellik taşımaktadır. Yalnız, basitliği sizi aldatmasın. Charm’da ihtiyacınız olan tüm temel özellikler var. Zengin, doğal ses. Gürültü baskılama teknolojileri. Sezgisel çalışma. Seveceğiniz türden bir çözüm. Basit ve sade.

Zahmetsiz kullanım
İşitme kaybı olan insanların en çok özlediği şeyler genelde küçük şeylerdir. Günlük konuşmalar, televizyon izlemek, telefona cevap vermek gibi şeyler. Charm, bu zorluklara tam da doğru miktarda özellikle yanıt verir ve tam da doğru bir cazibeyle.

Konuşma netliğine vurgu
Konuşma Değişkeni İşleme Özelliği, konuşmanın nüanslarını korur her sözcükte meydana gelen yumuşak ve yüksek sesler. Sözcükleri anlamanızı sağlayan ve genel konuşma netliğini de zenginleştiren bu küçük detaylardır. Konuşma Değişkeni İşleme özelliği ile, konuşma seslerine öncelik verilerek etrafınızdaki insanlarla bağınızın kuvvetlenmesi sağlanır.

İstenmeyen gürültüyü ortadan kaldıran teknolojiler
Charm’da kullanılan sistemler Gürültülü ve dikkat dağıtıcı olabilecek sesleri tespit edip azaltmak için Charm birçok yöntem kullanır.Konuşma Önceliği Gürültü Baskılama konuşmayı etraftaki gürültüden ayırt etmeye, konuşmaları rahat ve net bir hale getirmeye yarar. Yumuşak Gürültü Baskılama fan veya buzdolabı vınlaması gibi düşük seviyeli sesleri azaltır. Yönlü sistemler etrafınızla bağlantıda kalmanız için istenmeyen gürültüleri azaltır.

Feedbacksiz özgürlük
Feedback – can sıkıcı ıslık veya çınlama – Charm ile geçmişte kalan bir şey. Adaptif Feedback İptal Edicisi, feedbacke daha başlamadan saldırır. Charm, – genelde siz duymadan önce – can sıkıcı sinyalleri ortadan kaldırır ve çınlamasız, rahat bir dinleme keyfi sunar.

Basit bağlantılı
İnsanların en çok sorduğu şeylerle modernize edilmiş olan Charm, sizi yaşamın rahatlıklarına bağlar. Charm 60’da, Bluetooth uyumlu teknoloji bulunmaktadır ve cep telefonu konuşmaları, MP3 müzik ve diğer harici ses kaynaklarından daha iyi yararlanmak için bu opsiyonel aksesuarlardan seçiminizi yapabilirsiniz. ( Sadece Charm 60 )

SoundGate
Bu kablosuz cihaz, Charm’ı cep telefonu, müzik çalar, PC vs. gibi Bluetooth cihazlarına bağlar. ( Sadece Charm 60 )

TV Adaptörü
TV seslerini, SoundGate aracılığıyla doğrudan işitme cihazlarınıza aktarır.

Telefon Adaptörü
Sabit hatlı telefonunuzdan arama kabul etmenizi sağlar.

Uzaktan Kumanda
Charm’ın, kişisel yaşam tarzınız ve işitme ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere Charm 60 ve Charm 40 olarak iki teknoloji seviyesi ve çeşitli modelleri vardır. Hangi Charm ürününün sizin için doğru olduğunu işitme uzmanınıza danışın.