SONIC CELEBRATE

Kutlamak için herzaman bir sebep vardır Artık günlük ani durumlar çok daha anlamlı. Daha hatırı sayılır. Daha neşeli.Yeni Celebrate ile hayatı işte böyle yaşayacaksınız.Günlük yaşam tarzınızdaki insanlar için tasarlandı. Hayatın bazı en anlamlı durumları hissedilir şekilde sıradandır: Kapıdaki bir ziyaretçi, TV'de favori filminiz. “Öylesine” arayan bir arkadaş. Celebrate hepsini karşılıyor. Sonic'in Konuşma Değişkeni İşleme platformuna dayalı olarak, Celebrate sesleri doğal ve konuşmaları net olarak tutuyor. Bu özellikler ve teknolojilerle, Celebrate sıradan anları inanılmaz özel hale getiriyor.


Günlük Konuşmaları Kutlayın (Celebrate)
Konuşma ,Sonic'de her zaman en öncelikli olmuştur ve Celebrate hiç istisna yapmaz Konuşma Değişkeni İşleme her kelimede meydana gelen yumuşak ve yüksek seslerdeki konuşma nüanslarını korur. Bu küçük detaylar kişisel kelimeleri ve tüm konuşma netliğini anlamanıza olanak sağlar. Konuşma Değişkeni İşleme ile, konuşma seslerine netlik verilir, ve sizi etrafınızdaki insanlara bağlı hissettir. Ne konuşulduğunu duyabilmek için ekstradan sese mi ihtiyacınız var? Yeni Konuşma Öncelikli Ses Kontrolü duymak istediği?niz konuşma frekanslarını “artırmaya” yardımcı oluyor

Gürültüden Şikayete Son
Celebrate'deki özellikler dikkat dağıtıcı seslerin uzak durmasını sağlıyor ve böylece duymak istediğiniz özelliklere daha iyi konsantre olabiliyorsunuz.

Konuşma Öncelikli Gürültü Baskılama
Konuşmayı etraftaki gürültülerden ayırıp, konuşmaları rahat ve anlaşılır yapıyor.

Yumuşak Gürültü Baskılama
Fan sesi veya buzdolabı uğultusu gibi düşük girdili seslerin rahatsızlığını azaltıyor.

Darbe Gürültüsü Baskılama
Anahtar şıngırtısı veya çatal kaşık sürtünmesi gibi antipatik ve sinir bozucu sesleri baskılıyor.

Yankı Baskılama
İbadethane veya hol gibi geniş alanlarda sürekli ve yankılanan sesleri kontrol eder.

Rüzgar Gürültüsü Baskılama
Dışarıda zaman geçirmeyi daha eğlenceli yapar.

Adaptif Feedback İptali
Feedback oluşturan sinyallere saldırır ve tiz ıslık seslerini duymazsınız.

Ortam Sınıflandırma
Her iki kulağa gelen sesleri otomatik olarak analiz eder ve böyle bir durumda en iyi duyuşu sağlayabilmeniz için özellikleri ve amplifikasyonu devreye sokar.

Seyahat? Uçak Ortamı
Uçak ortamı özellikle gürültülü bir uçak kabinindeki zorlukları hedef alır ve böylece hastalar yol arkadaşlarıyla (veya uçak kabin personeliyle) rahatça konuşabilirler.Aynı zamanda hastaların eşsiz dinleme durumları için sadece doğru özellikler ve amplifikasyon ile özel ortam bile ayarlayabilirler.

Yüksek not özelliği
Burada limitli yüksek-frekans koklear özelliği bulunan dinleyiciler için bazı ekstra dikkat bulacaksınız.

Frekans Transferi
Yüksek-frekans girdilerini sıkıştırır ve daha iyi duyan frekanslara 'kaydırıp' konuşma nüanslarının işitilebilirliğini arttırır.

Celebrate’nin, kişisel yaşam tarzınız ve işitme ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere Celebrate 100 ve Celebrate 80 olarak iki teknoloji seviyesi ve çeşitli modelleri vardır. Hangi Celebrate ürününün sizin için doğru olduğunu işitme uzmanınıza danışın.