Duyumed sadece işitme cihazları ve odyoloji konusunda faaliyet gösteren bir işitme çözümleri sağlayıcısıdır. Kalite ve teknolojiye önem veriyor, insanların hayatlarını işitmelerini iyileştirerek geliştiriyoruz. Sektör için bütün olarak daha yüksek standartlar belirliyoruz ve ürünlerimizi hizmet ettiği insanların ihtiyaçlarına göre belirliyoruz. Şirketimiz ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi'ne uygun hizmet kalitesiyle tek hedef için çalışıyor: İnsanların yaşamlarını iyileştirmek.

Kalite Belge ve Sertifikalarımız
ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi
ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti Belgesi
ISO 20000:2005 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemi
ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi
OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi
TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi
T.C. Sağlık Bakanlığı Ruhsatı


Misyonumuz

Duyumed sadece işitme cihazları ve odyoloji konusunda faaliyet gösteren bir işitme çözümleri sağlayıcısıdır. Kalite ve teknolojiye önem veriyor, insanların hayatlarını işitmelerini iyileştirerek geliştiriyoruz. Sektör için bütün olarak daha yüksek standartlar belirliyoruz ve ürünlerimizi hizmet ettiği insanların ihtiyaçlarına göre belirliyoruz. Şirketimiz ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi'ne uygun hizmet kalitesiyle tek hedef için çalışıyor: İnsanların yaşamlarını iyileştirmek.


Vizyonumuz

Hizmet kalitesinden ödün vermeden Duyumed markasını Türkiye işitme cihazı ve odyoloji sektöründe aranır markası haline getirmek hedefimizdir.


Değerlerimiz

Çalışanlarımız, partnerlerimiz, müşterilerimiz ve hastalarımızla olan ilişkilerimizde dürüst, paylaşımcı, disiplinli ve saygılı olmak temel değerlerimizdir.


Türkiye Distribütörü Olduğumuz Marka ve Ürünler


  1994 yılında işitme cihazı firmaları için teknoloji üretmek amacıyla kurulan Sonic Innovations, 1998 yılından itibaren kendi markasıyla da işitme cihazı üretmeye başlamış üstün işitme çözümleri tedarikçisidir. Merkezi Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan Sonic Innovations dünya çapında Uluslar arası ofislere ve imalat merkezlerine sahiptir.Sonic Innovations ve partnerleri 1.000.000'dan fazla Sonic işitme cihazını hastalarına uygulamış bulunmaktadır.
  Oxfordshire İngiltere'de bulunan Amplivox 70 yıldır odyolojik ekipman dizayn ve üretimi yapan köklü bir İngiliz firmasıdır. Firmanın ürün portföyünde tarama , diagnostik , klinik ve endüstriyel tip odyometre cihazları , timpanometre cihazları ve sessiz kabinler bulunmaktadır.
  Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan MedRx işitme cihazları uygulaması için REM ve HIT sistemlerinin yanı sıra , bilgisayar tabanlı odyometre cihazları ve işitme profesyonelleri için video otoskop sistemleri üretmektedir.
  1995 yılında kurulan ve HIMSA üyesi olan Resonance İtalya’nın köklü medikal cihaz üreticilerinden MRS’in medikal markasıdır. MRS Firması Resonance markasına ek olarak sektörün önemli markaları için kendi markaları ile odyolojik ekipman üretmektedir.